Oznamy pre šk.rok 2023/2024 | Upozornenie pre rodičov | Nové finančné pásma od 1.1.2023 | Oznamy na šk. rok 2022/2023 | Dodatok k prevádzkovému poriadku zariadenia ŠJ počas mimoriadných opatrení | Oslava nášho 40. výročia | Oznamy pre šk. rok 2019/2020 | Podmienky poskytovania dotácie na podporu k stravovacím návykom platné od 1.1.2019 | Informácie ku školskému roku 2018/2019 | Čas vianočný | Dôležitý oznam pre rodičov !!! | Prerušenie prevádzky | Vianoce | 30.9. Deň mlieka na školách | Týždeň zdravia -" Pripime si na zdravie" | Pozvánka na súťaž | POZVÁNKA | " Hasprunské pocheraje a iné fajnoty" | PF 2013 | Vianočné prázdniny | Pozvánka na vianočné tvorivé dielne | Modernizácia ŠJ | Pozvánka na Deň výživy | Úpravy priestorov ŠJ | Mliečny deň | Deň výživy

Vítame stravníkov späť po prázdninách na našej stránke a prajeme im dobrý štart do nového školského roku. V našej jedálni je všetko pripravené na to, aby ste si po náročnom vyučovaní v škole vychutnali zdravé, chutné jedlo.

Tešíme sa na Vás

kolektív ŠJ

Personálne obsadenie školskej jedálne:

Vedúca školskej jedálne: Viera Ofčarovičová

Hlavná kuchárka: Jarmila Cingelová

Kuchárka: Ľudmila Šimeková - odišla na MD  zastupuje p. Cingelová Henrieta

Pomocná sila: Motúzová Iveta

Prihlasovanie na stravu sa vykonáva na základe zápisného lístka, ktorý si môžete prevziať v ŠJ a zároveň aj odovzdať. Odhlasovať zo stravy je možné deň vopred, v prípadoch ochorenia počas noci si môžete stravu prísť vyzdvihnúť do obedára, nakoľko sa už nedá odhlásiť.

Časový harmonogram výdaja stravy:

desiata      8.45 hod.

obed         11.00 - 14.00 hod.

olovrant    14.45 hod.

Finančné limity platné od 1.9.2018

MŠ: desiata 0,30 €; desiata a obed 1,02 €; celodenný 1,27 €

ZŠ I. stupeň  1,09 €

ZŠ II.stupeň 1,16 €

Zamestnanci 1,26 € + 1,54 € réžia platí zamestnávateľ

Dôchodcovia  2,80 €

Platba za stravu sa uhrádza mesačne vopred, každý stravník je povinný platbu uskutočniť do 25-ho dňa v mesiaci formou šeku alebo príkazom cez inernet banking. Všetky informácie ohľadom platieb vám poskytne vedúca ŠJ.

Jedálny lístok v našom zariadení je zostavený na základe zásad pre zostavovanie jedálnych lístkov. Aktuálny jedálny lístok je vyvesený vo vestibule ako i na internetovej stránke ZŠ.

Obed pozostáva z polievky, hlavného jedla, nápoja a ovocia alebo dezertu a šalátu. Šaláty sa pripravujú vždy čerstvé zo sezónnej zeleniny. Pri zostavovaní JL dbáme hlavne na pestrosť, striedanie technologických postupov (varenie, dusenie, pečenie, praženie ...) a taktiež, aby sa striedali prílohy k hlavnému jedlu.  Jedlo by malo byť vždy chutné.

Zloženie JL je následovné: 1x v týždni múčne jedlo, 1x slané bezmäsité jedlo, 1x polomäsité jedlo, 2x plná norma mäsa. Zelenina do JL je zaraďovaná denne v podobe šalátov alebo na desiatu či olovrant. Mlieko a mliečne výrobky sú deťom v MŠ podávané denne, či už formou mliečných nápojov, jogurtov, termixov... Podľa možného finančného limitu je do JL v čo najvyššom počte zahrnutý aj príjem ovocia. Zabezpečujeme celodenný pitný režim, v ktorom sa uprednostňuje nápoj s nízkym obsahom cukru.

Podľa nariadenia RÚVZ Bratislava odbor hygieny sa intolerancia na potraviny u detí  rešpektuje len v prípade predloženia lekarskeho potvrdenia s laboratornými výsledkami  o chorobe dieťata.