| Názov školy | Základná škola s materskou školou Studienka |
| Adresa školy | 908 75 Studienka 222 |
| Telefón | +421 034/7782162 |
| skola@zsstudienka.edu.sk | |
| WWW stránka | zsstudienka.edupage.org |
| Zriaďovateľ | Obec Studienka |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Stanislav Demetrovič | 0347782162 | 0918395485 | skola@zsstudienka.edu.sk |
| ZRŠ - ZŠ | Mgr. Katarína Písečná | 0347782162 | 0918395485 | skola@zsstudienka.edu.sk |
| ZRŠ - MŠ | Monika Malá | 0347782186 | skola@zsstudienka.edu.sk | |
| vychovávateľka ŠKD | Ivana Pikálková | 0347782162 | 0905585154 | skola@zsstudienka.edu.sk |
| vedúca ŠJ | Viera Ofčarovičová | 0911782186 | 0907401556 | skola@zsstudienka.edu.sk |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | Martin Biksadský | |
| pedagogickí zamestnanci | ||
| za ZŠ | Jozefa Slezáková | |
| za MŠ | Anna Koporcová | |
| ostatní zamestnanci | ||
| Viera Ofčarovičová | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| za ZŠ | Zuzana Gazdíková | |
| Eva Majzúnová | ||
| za MŠ | Eva Šišuláková | |
| zástupca zriaďovateľa | ||
| Tatiana Antálková | ||
| Boris Majzún | ||
| Marian Polák | ||
| iní | Miroslav Ullér |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|---|---|---|
| MZ - 1. stupeň | Oľga Biksadská | 1.stupeň - všetky predmety | |
| PK - spoločensko - vedná | Alena Šebestová | ||
| PK - prírodovedná | Dagmara Poláková |
Počet žiakov školy: 128
Počet tried: 9
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 12 | 20 | 14 | 20 | 11 | 13 | 4 | 22 | 12 | 128 |
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD | 7 | 12 | 6 |
ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2012
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 11 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | 1 | 7 | 3 | 11 | ||||
| prijatí | 1 | 7 | 3 | 11 | ||||
| % úspešnosti | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Trieda | ANJ | ANJ | BIO | CvM | CvSJ | DEJ | DOV | ETV | FYZ | GEG | HUV | CHE | INV | INF | MAT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1,09 | 1 | 1,45 | ||||||||||||
| II. | 1,25 | 1 | 1 | 1,3 | |||||||||||
| III. | 1,15 | 1 | 1 | 1,62 | |||||||||||
| IV. | 1,5 | 1,31 | 1 | 2 | |||||||||||
| V. | 1,82 | 1,73 | 1,73 | 1,91 | 1,27 | 1,64 | 2 | ||||||||
| VI. | 2,23 | 2,23 | 2,08 | 1,77 | 2,08 | 1,23 | 2,08 | 1,77 | 2,46 | ||||||
| VII. | 2,33 | 2,67 | 2 | 2,33 | 2,33 | 2 | 2,67 | 1,67 | 2,67 | ||||||
| VIII. | 2,2 | 2,45 | 2,25 | 2,25 | 2,15 | 2,1 | 1,5 | 2,4 | |||||||
| IX. | 3 | 2,55 | 2,82 | 2,55 | 2,73 | 2,73 | 2,09 | 3,09 |
| Trieda | NBV | NEJ | OBN | OBV | Poč | PVC | PRI | PDA | Prv | SJL | Spr | SVP | THV | TEH | TSV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1,09 | 1,55 | 1 | ||||||||||||
| II. | 1,3 | 1,4 | 1 | ||||||||||||
| III. | 1,31 | 1,54 | 1 | ||||||||||||
| IV. | 1,13 | 1,38 | 2,13 | 1 | |||||||||||
| V. | 1,82 | 1,91 | 1,09 | 1,45 | |||||||||||
| VI. | 2,38 | 1,62 | 2,54 | 1,15 | 1,31 | ||||||||||
| VII. | 2,67 | 2,67 | 2,67 | 1,67 | 1,33 | 2,67 | |||||||||
| VIII. | 2,6 | 1,55 | 2,65 | 1 | 1 | 1,35 | |||||||||
| IX. | 2,91 | 2,55 | 2,91 | 1,45 | 1,27 |
| Trieda | TEV | VLA | VYU | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|
| I. | |||||
| II. | 1,3 | ||||
| III. | 1,15 | 1,23 | 1,08 | ||
| IV. | 1,5 | 1,63 | 1 | ||
| V. | 1,27 | ||||
| VI. | 1,23 | ||||
| VII. | 1,33 | ||||
| VIII. | |||||
| IX. |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I. | 12 | 10 | 1 | 1 |
| II. | 20 | 20 | 0 | 0 |
| III. | 14 | 13 | 0 | 1 |
| IV. | 20 | 16 | 0 | 4 |
| V. | 11 | 11 | 0 | 0 |
| VI. | 13 | 13 | 0 | 0 |
| VII. | 4 | 3 | 0 | 1 |
| VIII. | 22 | 20 | 0 | 2 |
| IX. | 12 | 11 | 0 | 1 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 12 | 843 | 76,64 | 843 | 76,64 | 0 | 0,00 |
| II. | 20 | 1186 | 59,30 | 1186 | 59,30 | 0 | 0,00 |
| III. | 14 | 924 | 69,42 | 924 | 69,42 | 0 | 0,00 |
| IV. | 20 | 743 | 46,44 | 743 | 46,44 | 0 | 0,00 |
| V. | 11 | 636 | 57,82 | 636 | 57,82 | 0 | 0,00 |
| VI. | 13 | 1173 | 90,23 | 1161 | 89,31 | 12 | 0,92 |
| VII. | 4 | 784 | 261,33 | 752 | 250,67 | 32 | 10,67 |
| VIII. | 22 | 1527 | 76,35 | 1510 | 75,50 | 17 | 0,85 |
| IX. | 12 | 1205 | 109,55 | 1172 | 106,55 | 33 | 3,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | 11 | 51,64 % | |
| Monitor MAT | 11 | 28,64 % |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) | ŠVP | ŠVP | ŠVP | ŠVP | ŠVP | ŠVP | ŠVP | ŠVP | ŠVP |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | 0 | 0 | 0 |
| Prvého ročníka | 1 | 12 | 0 |
| Bežných tried | 8 | 116 | 2 |
| Špeciálnych tried | 0 | 0 | 0 |
| Pre nadaných | 0 | 0 | 0 |
| Spolu | 9 | 128 | 2 |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP - ZŠ | 12 | 1 | 12 | 1 |
| TPP - MŠ | 5 | 1 | 5 | 1 |
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | 2 | 5 | 0 | 2,0 |
| ZPS | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Na dohodu | 2 | 2 | 1,5 | 0 |
| ŠKD | 1 | 0 | 1 | 0 |
| ŠJ | 0 | 4 | 0 | 3,5 |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | 0 | 15 | 15 |
| vychovávateľov | 0 | 1 | 1 |
| asistentov učiteľa | 0 | 0 | 0 |
| spolu | 0 | 16 | 16 |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|---|---|
| 5.-9.tr | geografia | 9 |
| 5.tr. | SJ | 5 |
| 5.-9.tr. | občianska výchova | 5 |
| 5.-9.tr. | výtvarná výchova | 5 |
| 8.tr. | svet práce | 1 |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | 4 | |
| 2.kvalifikačná skúška | 2 | |
| štúdium školského manažmentu | 0 | |
| špecializačné inovačné štúdium | 2 | 2 |
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | 1 | |
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|---|---|---|---|---|
| MIDIMAX - volejbal žiačky | 6 | 1.m. | 1.m | 2.m. | |
| MINIMAX - volejbal ml. žky | 6 | 1.m. | 3.m. | 5.m | |
| Volejbal - ZŠ | 10 | 1.m. | 1.m. | 5.m. | |
| Cezpoľný beh - chlapci | 1 | 3.m. | |||
| Atletika - dievčatá | 1 | 1.m | 1.m. | 11.m. | |
| Cezpoľný beh - najmladšie žiačky | 3 | 1.m | |||
| Cezpoľný beh - mladšie žiačky | 3 | 1.m. 2 x | |||
| Florbal - chlapci | 12 | 3.m. | |||
| CO | 4 | 2.m. |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Aktivity organizované na škole :
1. Imatrikulácia prvákov
2. Karneval pre žiakov ZŠ
3. Dni športu
4. Súťaže v pexese , dáme aj šachu.
5. MDD - deň detí - súťaže v športe a zručnostiach
6. Vystúpenia divadelného a hudobného žánru- bábkové predstavenie Snehulienka
7. Tvorivé dielne pre žiakov - 3 krát ročne
8. Deň Zeme - vysadenie strpomčekov a čistenie priestranstiev v obci - 22.4.2013
9. Slávnosti pod jedličkou
10.Deň narcisov - 20.4.2013
Výlety a exkurzie :
1. stupeň
a, divadelné predstavenie v Trnave - divadlo Jána Palárika
b, výlet do Milotíc a Hodonína / Česká republika/
2. stupeň
a, exkurzia vlakom do Banskej Bystrice
b, exkurzia Noc výskumníkov v Bratislave
c,exkurzia po stopách M.R. Štefánika / Brezová a Košariská/
d,výlet do žrebčína v Topoľčiankách a Arboréta v Mlyňanoch
Vystúpenia našich žiakov na iných podujatiach
1. Mikulášske oslavy v obci
2. Vystúpenia našich žiakov pre jubilantov a dôchodcov
3. Vystúpenie na oslave ku Dňu matiek
4.Účasť na oslavách dňa MDD poriadaného Obecným úradom
5. Účasť na kultúrnej časti Olympiády v Závode
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
Modrá škola - bola nainštalovaná fontána na pitnú vodu v budove ZŠ
Enviropark - športové súťaže vo vybíjanej 1.stupeň a 2.stupeň, florbal chlapci - 2.stupeň.
- Enviropark hľadá talent - kultúrna časť - Závod
- výučba NJ v rámci projektu v MŠ aj ZŠ - krúžok
Správaj sa normálne - projekt policajného zboru SR
- školenia pracovníčkou PZ SR mesačne v 5.triede
Dopravné ihriská - na našej škole prebehol tento projekt na mobilnom dopravnom ihrisku
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2012/2013, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
V školskom roku 2012/2013 :
1. Vymaľovanie 1 tried a šatní v telocvični, opravy v triedach po výmene okien
2. Výmena parkiet za umelý povrch v 4 triedach počas roka
3. Nákup a inštalácia 2 interaktívnych tabúl
4. Inštalácia vodnej fontány na dolnej chodbe ZŠ
5. Výmena starých okien za plastové v 4 triedach
6. Výmena zvodov na budove školy
7. Pravidelné revízie
Pravidelná údržba a nákup materiálu a PC techniky
- tonery do tlačiarní a kopírok
- údržba PC a príslušenstva
- opravy PC a príslušenstva
Príjmy za šk.rok 2010/2011 : 2012/2013 : ZŠ MŠ ŠKD ŠJ Spolu
Rozpočet na šk.rok 2011/2012 2012/2013 230 262,32 58 933,00 10 183,00 33 506,00 332 884,32
Vzdelávacie poukazy 3 489,00 3 489,00
Dotácia pre 5 roč.deti MŠ 2 122,00 2 122,00
Školné MŠ-poplatky rodičov 2 566,00 2 566,00
ŠKD - poplatky rodičov 1 755,00 1 755,00
Stravovanie-hmotná núdza 658,77 658,77
Dotácia za dobré výsledky 600 600
Učebné pomôcky-hmot.nudza 66,4 66,4
Slov.volejbal.federácia
Réžia ŠJ 12 346,30 12 346,30
Spolu za šk.rok 2011/2012: šk.rok 2012/2013 : 234 417,72 63 621,00 11 938,00 46 511,07 356 487,79
Čerpanie za šk.rok 2010/2011 k 2012/2013 ZŠ MŠ ŠKD ŠJ Spolu
Mzdy a odvody 159 645,42 53 994,30 9 962,18 27 592,86 251 194,76
Náhrada príjmu PN /do 10 dní/ 654,43 654,43
Dohody 25 946,35 1 796,00 487 1 297,76 29 527,11
Prevádzk.stroje a zariadenia
Výpočtová technika 796,93 796,93
Plyn 17 972,08 3 710,00 585,35 3 787,68 26 055,11
Elektrina,voda,telefon 5 912,23 707,12 2 698,41 9 317,76
Cestovné,prepravné 447,84 207,25 88,76 743,85
Prídel do SF 1 194,40 409,87 72,2 224,37 1 900,84
Školenia, inzercia 169 30 199
Pracovné odevy 149,36 35,9 185,26
Požiarna ochrana, BOZP 352,74 120,44 11,48 88,94 573,6
Interiér.vybavenie 1 483,85 472,75 155,34 2 111,94
Stravovanie-hmotná núdza 658,77 658,77
Knihy,časopisy,učebnice,pomôcky 1 899,12 624,02 2 523,14
Opravy a udržiavanie 7 773,76 425,73 4 037,80 12 237,29
Nákup čistiacich,kancel.mat,drobný
materiál 4 353,16 292,35 50,44 3 374,72 8 070,67
Príspevok na stravu 2 556,00 717,09 296,6 1 854,10 5 423,79
Poistné 653,98 653,98
Program VEMA, IBEU, software 162 103,27 265,27
Popl.banke, OLO 682,85 324,7 1 007,55
Revízie,deratizácia,zhotov.kľúčov 1 545,82 329,96 260,96 2 136,74
Plavecký kurz 183,60 183,60
Učebné pomôcky-hmot.nudza 66,40 66,40
Spolu : 234 417,72 63 621,00 11 938,00 46 511,07 356 487,79
Hlavné ciele a ich plnenie v koncepčnom zámere rozvoja školy.
1. Rozšírené vyučovanie cudích jazykov a vyučovanie 2 cudzích jazykov - anglický jazyk a nemecký jazyk
V tomto bode sme sa snažili zaradiť vyučovanie cudzieho jazyka už od 1.triedy - anglický jazyk a od 6.triedy sma mali 2 cudzie jazyky - nemecký a anglický
Zámer bol splnený.Vyučujúca AJ dokončila štúdium pre učiteľov 1.stupňa AJ.
2. Informačné technológie
V predmete informatika ako aj na krúžkoch informatiky a neustálym nákupom nových softvare a počítačovej techniky ako interaktívnej technológie sa škola neustále snaží žiakom sprostredkovať najnovšie trendy a vyučovaním projektov na predmetoch aj v iných oblastiach ukazovať možnosti praktickej výuky na vyučovaní.
Zámer bol splnený
3. Výchova športovo- talentovanej mládeže - prostredníctvom Školského strediska záujmovej činnost vo volejbale
Ciel bol splnený- je to výchova talentov pre vyššie útvary talentovanej mládeže a škola sa umiestnila na Majstrovstvách Slovenska na 2.mieste v midivolejbale žiačok a jedna naša minuloročná žiačka je v súčasnosti v kadetskej reprezentácii Slovenska a jedna v juniorskej reprezentácii SR.
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Škola dosahuje veľmi dobré výsledky najmä v športových súťažiach, ktoré boli popísané v predchádzajúcom bode.Je to najmä činnosťou školského strediska záujmovej činnosti vo volejbale dievčat, kde dosahujú pravidelne výborné výsledky na školských súťažiach a aj výchovou talentov pre vyššie centrá talentovanej mládeže v Senici a v Bratislave.Ale úspechy dosiahli pekné i chlapci.
V informatike škola napreduje tým, že má modernú techniku, ktorú žiaci využívajú na vyučovaní. Je to 16 PC v učebni,, otvorenie novej multimediálnej učebne aj na jazyky. Ďalej notebooky učiteľov, softvare na jednotlivé predmety.
Škola má dobrú spoluprácu s Obecným úradom i Rodičovskou Radou ako i radou školy. Obec nám poskytuje finančné prostriedky na činnosť MŠ, ŠJ a ŠKD z podielových daní a my naopak pomáhame obci tým, že naši žiaci sa zúčastňujú na kultúrnych podujatiach svojimi vystúpeniami.
Veľmi dobre sa javí i zavedenie dvoch cudzích jazykov na škole.Žiaci majú možnosť mať až 6hodín AJ a NJ týždenne a AJ sa učí už od 1.triedy.
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
1. Slabšia účasť na predmetových olympiadach v okresných kolách
2. Spolupráca s rodičmi hlavne u problémových žiakov- účasť hlavne týchto rodičov na rodičovských združeniach
3. Zlepšiť kvalifikovanosť učiteľov v jednotlivých predmetoch, aby väčšina predmetov bola vyučovaná kvalifikovane.
4. Zlepšiť zapojenie všetkých učiteľov na poriadaní jednotlivých akcií .
5. Zapojiť učiteľov do systému vzdelávania , na školeniach treba ich aktívnu účasť,a by mohli vyučovať podľa nových trendov Modernej školy.
Uplatnenie žiakov
Všetci žiaci , ktorí končili dochádzku v 9. triede sa dostali na stredné školy a odborné učilištia, jeden žiak 6.triedy nepokračuje na žiadnej škole ani OU.
Percentuálne vyjadrenie na prijímacích pohovoroch :
100 % prijatých,m ktorí sa hlásili.
Žiaci boli pripravovaní na testovanie žiakov 2013.
Psychohygienické podmienky
Škola má veľmi dobré podmienky na výchovu a vzdelávanie žiakov.Je zriadená počítačová učebňa s 15 PC, nová multimediálna a jazyková učebňa ,vybudované viacúčelové ihrisko, vybudované nové detské ihrisko pre ŠKD a MŠ,dobre vybavená telocvičňa s posilňovňou.fungujú 2 interaktívne tabule.
Škola má aj fyzikálno- chemickú učebňu, ktorá je však už dosť zastaralá a bude treba ju obnoviť. Na škole je aj učebňa hudobnej výchovy
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Hasičský krúžok | 20 | pán Písečný | |
| Internetový krúžok | 10 | Mgr. Mária Čabrunová | |
| Krúžok programovania | 10 | Mgr. Mária Čabrunová | |
| Tenisový krúžok | 15 | Mgr. Ingrid Kimličková | |
| Šikovné ruky | 15 | Mgr. Jana Cigáneková | |
| Športové hry - 1.stupeň | 15 | Mgr. Milan Bayer | |
| Športové hry - 2.stupeň | 15 | Mgr. Milan Bayer | |
| Zborový spev | 15 | Mgr. Katarína Písečná |
Škola spolupracuje s rodičmi formou rodičovských združení, ktoré sa konajú 4 krát ročne.
S rodičovskou radou spolupracuje škola tak, že rodičovská rada pomáha s rodičovských príspevkov financovať 2 krát ročne balíčky pre žiakov a financovaní cestovného na plavecký výcvik, súťaže v rámci okresu,nákupom cien na karneval a na odmeny pre žiakov ku koncu školského roka.Rodičovská rada zasadá 4 krát ročne a riaditeľ školy podáva správy o výchovno - vyučovacích výsledoch.
Rada školy bola novozvolená pre 4 - ročné obdobie a mala by zasadať 4 krát ročne.Pomáha pri riešení problémov hlavne v spolupráci s Obecným zastupiteľstvom.
Základná škola s materskou školou Studienka poskytuje občanom a organizáciám využitie športového areálu na voľnočasové aktivity či už v telocvični alebo viacúčelovom ihrisku, deťom s rodičmi na novom detskom ihrisku za telocvičňou.
Škola, rodičia i obecný úrad dobre spolupracujú pri zabezpečovaní chodu školy po organizačnej i finančnej stránke.
Vypracoval: Mgr. Stanislav Demetrovič
V Studienke, 11. októbra 2013
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa: 14.10.2013
Vyjadrenie Rady školy :
Schválenie zriaďovateľom školy:
Powered by aSc EduPage