| Názov školy | Základná škola s materskou školou Studienka |
| Adresa školy | 908 75 Studienka 222 |
| Telefón | +421 034/7782162 |
| skola@zsstudienka.edu.sk | |
| WWW stránka | zsstudienka.edupage.org |
| Zriaďovateľ | Obec Studienka |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Stanislav Demetrovič | 0347782162 | 0918395485 | skola@zsstudienka.edu.sk |
| ZRŠ | Milan Bayer | 0347782162 | 0918395485 | skola@zsstudienka.edu.sk |
| ZRŠ | Irena Koporcová | 0347782186 | 0907152089 | skola@zsstudienka.edu.sk |
| vychovávateľka ŠKD | Ivana Pikálková | 0347782162 | 0905585154 | skola@zsstudienka.edu.sk |
| vedúca ŠJ | Viera Ofčarovičová | 0347782186 | 0911782186 | skola@zsstudienka.edu.sk |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | Ing.,Stúpalová Renáta | |
| pedagogickí zamestnanci | ||
| za ZŠ | Slezáková Jozefa | |
| za MŠ | Koporcová Anna | |
| ostatní zamestnanci | Ofčarovičová Viera | |
| zástupcovia rodičov | ||
| za MŠ | Voleková Martina | |
| za ZŠ | Gazdíková Zuzana | |
| Drinková Adela | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| pracovníci OÚ | Antálková Tatiana | |
| poslanci | Majzún Boris | |
| Polák Marián | ||
| iní- za obec | Ullér Miroslav |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|---|---|---|
| Metodické združenie-1.stupeň | Biksadská Oľga | ||
| PK spoločensko vedná a výchovných predmetov | Slezáková Jozefa | ||
| PK prírodovedná | Poláková Dagmara | ||
| Koordinátor prevencie drogových závislostí | Písečná Katarína | ||
| Výchovné poradenstvo | Soukupová Ľuboslava | ||
| Výchova k manželstvu a rodičovstvu | Čabrunová Mária |
Počet žiakov školy: 130
Počet tried: 9
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 21 | 11 | 14 | 5 | 20 | 12 | 10 | 13 | 24 | 130 |
| z toho ŠVVP | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | |||||
| z toho v ŠKD | 12 | 9 | 4 | 25 |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2009: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2009: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2010
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov | 24 | 24 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | 10 | 10 | 3 | 1 | 24 | |||
| prijatí | 10 | 10 | 3 | 1 | 24 | |||
| % úspešnosti | 100 | 100 | 100 | 1 | 100 |
| Trieda | AJ | AnJ | B | CvM | CvSJ | D | Ev | F | G | Hv | Ch | Iv | Inf | M | Nv |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1,05 | 1 | 1,26 | ||||||||||||
| II. | 1,55 | 1,18 | 1,09 | 1,36 | |||||||||||
| III. | 1,36 | 1 | 1,43 | ||||||||||||
| IV. | 1,5 | 3,25 | |||||||||||||
| V. | 1,8 | 1,72 | 1,78 | 1,89 | 1,22 | 1,11 | 1,89 | ||||||||
| VI. | 2,42 | 2,25 | 2,33 | 2,5 | 2,25 | 1,67 | 2,75 | 1,83 | 2,75 | ||||||
| VII. | 1,9 | 2,1 | 2,5 | 1,5 | 2,9 | ||||||||||
| VIII. | 2 | 2,38 | 2,08 | 1,46 | 2,15 | 2,54 | |||||||||
| IX. | 1,83 | 2,13 | 2,09 | 1,39 | 2,04 | 2,26 |
| Trieda | NJ | On | Ov | Poč | Pv | P | Pv | Prv | SJL | Spr | SvP | Tech | T | Tsv | Tv |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1,05 | 1,32 | 1 | 1,11 | |||||||||||
| II. | 1,27 | 1,45 | 1 | 1 | |||||||||||
| III. | 1,14 | 1,36 | 1,5 | 1 | 1,36 | ||||||||||
| IV. | 3 | 1,5 | 2,5 | 3,25 | 1,5 | 1,75 | |||||||||
| V. | 2,63 | 1,33 | 2,28 | 1,06 | 1,56 | ||||||||||
| VI. | 3 | 1,75 | 3,08 | 1,17 | 1,5 | ||||||||||
| VII. | 2,5 | 1,7 | 1,9 | 2,9 | 1,1 | 1 | 1,67 | ||||||||
| VIII. | 2,69 | 1,54 | 1,85 | 2,92 | 1 | 1 | 1,62 | ||||||||
| IX. | 2,48 | 1,48 | 1,91 | 2,7 | 1,17 | 1,35 | 1,36 |
| Trieda | V | Vu | Vv | Z | priemer triedy |
|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1,05 | 1,12 | |||
| II. | 1,36 | 1 | 1,25 | ||
| III. | 1,36 | 1,14 | 1,30 | ||
| IV. | 2,75 | 2,25 | 2,42 | ||
| V. | 1 | 1,68 | |||
| VI. | 1,75 | 2,27 | |||
| VII. | 1,5 | 1,9 | 2,00 | ||
| VIII. | 1,54 | 2,08 | 1,99 | ||
| IX. | 1,35 | 1,96 | 1,95 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I. | 21 | 19 | 0 | 2 |
| II. | 11 | 11 | 0 | 0 |
| III. | 14 | 14 | 0 | 0 |
| IV. | 5 | 4 | 0 | 1 |
| V. | 20 | 18 | 0 | 2 |
| VI. | 12 | 12 | 0 | 0 |
| VII. | 10 | 10 | 0 | 0 |
| VIII. | 13 | 13 | 0 | 0 |
| IX. | 24 | 23 | 0 | 1 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 21 | 1587 | 83,53 | 1587 | 83,53 | 0 | 0,00 |
| II. | 11 | 776 | 70,55 | 776 | 70,55 | 0 | 0,00 |
| III. | 14 | 882 | 63,00 | 882 | 63,00 | 0 | 0,00 |
| IV. | 5 | 578 | 144,50 | 475 | 118,75 | 103 | 25,75 |
| V. | 20 | 1365 | 75,83 | 1358 | 75,44 | 7 | 0,39 |
| VI. | 12 | 1533 | 127,75 | 1510 | 125,83 | 23 | 1,92 |
| VII. | 10 | 1085 | 108,50 | 1076 | 107,60 | 9 | 0,90 |
| VIII. | 13 | 1220 | 93,85 | 1220 | 93,85 | 0 | 0,00 |
| IX. | 24 | 3169 | 137,78 | 3102 | 134,87 | 67 | 2,91 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | celoslovenský priemer | rozdiel |
|---|---|---|---|---|
| Monitor SJL | 23 | 65,2 % | 67,6 % | -2,4 % |
| Monitor MAT | 23 | 40,4 % | 60,1 % | -19,7 % |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | ||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) | ŠVP | ŠVP | ŠVP | ŠVP | 4 |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|---|---|---|
| Cvičenia z matematiky | 8. | 1 | 1 |
| Cvičenia zo SJ | 8. | 1 | 1 |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | 0 | 0 | 0 |
| Prvého ročníka | 1 | 21 | 0 |
| Bežných tried | 8 | 109 | 4 |
| Špeciálnych tried | 0 | 0 | 0 |
| Pre nadaných | 0 | 0 | 0 |
| Spolu | 9 | 130 | 4 |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP - ZŠ | 11 | 1 | 11 | 1 |
| TTP - MŠ | 4 | 1 | 4 | 1 |
| Znížený úväzok | 1 | 5 | 0 | 2,0 |
| ZPS | 0 | 0 | ||
| Na dohodu | 1 | 2 | 0,5 | |
| ŠKD | 1 | 1 | 0 | |
| ŠJ | 4 | 0 | 3,5 |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľia - ZŠ | 1/študuje posledný rok/ | 12 | 13 |
| vychovávateľov | 1 | 1 | |
| učitelia - MŠ | 4 | 4 | |
| spolu | 1 | 17 | 18 |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|---|---|
| 5. | Geografia | 1 |
| 5. | Slovenský Jazyk | 5 |
| 5.-9. | dejepis | 9 |
| 5.-9. | zemepis | 9 |
| 5.-9. | občianska výchova | 5 |
| 5.-9. | výtvarná výchova | 5 |
| 7.-9. | technická výchova | 3 |
| 6.-7. | chémia | 2 |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | 4 | |
| 2.kvalifikačná skúška | 1 | |
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | 4 | |
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | 1 | |
| vysokoškolské pedagogické | 2 | |
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|---|---|---|---|---|
| Volejbal dievčatá | 10 | 1.miesto | 4.miesto | ||
| Minivolejbal dievčatá | 5 | 1.miesto | 1.miesto | 3.miesto | |
| Malý futbal | 8 | 2.miesto | |||
| Cezpoľný beh - chlapci | 3 | 2.miesto | |||
| - družstvá | 2 | 1.miesto | |||
| - družstvá chlapci | 3 | 3.miesto | |||
| Mladí záchranári CO | 4 | 1.miesto | 4.miesto | ||
| Olympiáda v NJ | 1 | 2.miesto | |||
| Biblická olympiáda | 3 | 2.miesto |
Aktivity organizované na škole:
1 .Deň narcisov
2. Karneval pre deti ZŠ
3. Dni športu
4. Súťaže v pexese , dáme , šachu.
5. Medzinárodný deň detí - športové a zručnostné súťaže
6. Slávnosti pod jedličkou - kultúrne programy jednotlivých tried
7. Prázdninový tábor - anglický jazyk.
8. Ukážka kynológie pracovníkmi Policajného zboru v rámci Projektu poriadaného Policajným zborom.
9.Vystúpenie pána Bergera pod názvom "Opera a opereta".
10.Uskutočnenie literárno - hudobného pásma.Téma - Literatúra prevažne vážne.
11.Vystúpenie žonglérov so psami - Suny.
12.1.9.2009 sme si pripomenuli45.výročie existencie súčasnej ZŠ a 30.výročie otvorenia školskej jedálne slávnostným posedením.
13.22.4. 2010nás pobavil kúzelník s veľmi pestrým a zábavným vystúpením.
14.26.5 .2010bábkoherci predviedli predstavenie poid názvom Kozliatka.
Výlety a exkurzie:
1.stupeň:
- výlet do ZOO Lešná na Morave
- bábkové predstavenei v Bratislave - Objavenie Ameriky
2.stupeň :
- exkurzia do Múzea S.Kostku v Stupave. do Policajného múzea v Bratislave
- návšteva divadelného predstavenia v Divadle J. Palárika v Trnave - Inkognito
- výlet do Punkevnej jaskyne s priepasťou Macocha a do zámku Lysice na Morave
Vystúpenia našich žiakov na iných podujatiach:
1. Mikulášske vystúpenie
2. Vystúpenia pre jubilantov
3.Vystúpenia na stretnutí dôchodcov
4.Vystúpenie na oslave Dňa matiek.
5. Účasť na oslavách MDD poriadané Obecným úradom na ihrisku.
Projekty:
V školskom roku 2009/2010 Ministrestvo školstva nevydalo žiadne možnosti prihlásenia sa do projektov .
V školskom roku 2009/2010 nebola vykonaná na našej škole inšpekcia
Materiálno - technické podmienky:
V školskom roku 2009/2010:
1.Vybrúsenie a náter palubovky v telocvični - 3 300 €
2. Vybudovanie detského ihriska pre MŠ a ŠKD - financovala Nafta Gbely a Obecný úrad - 15 000 €
3. Zriadenie multimediálnej učebne - dodanie a kúpa zariadenia - 7 tisíc €
4. Vymaľovanie ŠKD, strednej chodby a 2 schodísk - 1tisíc €
5. Výmena okien v ŠKD, nová podlaha z gumy, vymaľovanie ŠKD - 3000 €
6. Oprava radiátorov a likvidácia kotolne
7. Vybavenie školy WIFI technologiou na internet
Pravidelná údržba a nákup materiálu počítačovej techniky:
- tonery do tlačiarní a kopíriek
- údržba PC
- opravy PC, tlačiarní a kopíriek
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
...
Hárok1
A B C D E F G H I J
1
2
3 Príjmy za školský rok 2008/2009 rok 2009/2010 ZŠ MŠ ŠKD ŠJ Spolu
4 rozpočet na šk.rok 2009/2010 218,777.69 55,947.47 8,067.61 34,109.46 316,902.23
5 Vzdelávacie poukazy 4,251.50 4,251.50
6 Školné MŠ-poplatky rodičov 1,948.50 1,948.50
7 ŠKD - poplatky rodičov 1,033.00 1,033.00
8 Stravovanie-hmotná núdza 86.13 86.13
9 Réžia ŠJ 7,023.98 7,023.98
10 Spolu za školský rok 2008/2009 223,029.19 57,895.97 9,100.61 41,219.57 331,245.34
11
12 Čerpanie za šk.rok 2009/2010 ZŠ MŠ ŠKD ŠJ Spolu
13 Mzdy a odvody 149,856.51 48,147.13 8,051.67 23,986.07 230,041.38
14 Náhrada príjmu PN /do 10 dní/ 220.99 149.51 52.86 423.36
15 Dohody 22,642.54 1,000.00 200 1,911.75 25,754.29
16 Prevádzk.stroje a zariadenia 789.99 919.87 1,709.86
17 Výpočtová technika 541.15 541.15
18 Plyn 11,505.53 4,060.47 555.76 3,263.34 19,385.10
19 Elektrina,voda,telefon 4,156.37 655.45 3,659.84 8,471.66
20 Cestovné,prepravné 675.46 52.12 727.58
21 Prídel do SF 1,162.15 374.14 55.43 200.45 1,792.17
22 Školenia, inzercia 275.06 275.06
23 Pracovné odevy 8 8
24 Požiarna ochrana, BOZP 462.42 102.4 14.3 96.68 675.8
25 Interiér.vybavenie 9,059.28 1,178.50 3,279.41 13,517.19
26 Stravovanie-hmotná núdza 86.13 86.13
27 Knihy,časopisy,učebnice,pomôcky 2,283.21 438.94 40.85 32.77 2,795.77
28 Opravy a udržiavanie 9,624.30 224.95 1,073.55 10,922.80
29 Nákup čistiacich,kancel.mat,drobný 3,743.01 129.27 112.84 803.98 4,789.10
30 materiál
31 Príspevok na stravu 3,617.30 1,349.42 69.76 1,216.88 6,253.36
32 Poistné 424.99 424.99
33 Program VEMA,IBEU 276.96 20.4 20.34 317.7
34 Poplatky banke 654.69 310.98 965.67
35 Revízie,deratizácia,zhotov.kľúčov 1,057.28 65.39 244.55 1,367.22
36 Spolu : 223,029.19 57,895.97 9,100.61 41,219.57 331,245.34
Hlavné ciele a ich plnenie v koncepčnom zámere rozvoja školy.
1. Rozšírené vyučovanie cudích jazykov a vyučovanie 2 cudzích jazykov - nemecký a anglický jazyk
V tomto bode sme sa snažili zaradiť vyučovanie cudzieho jazyka už od 1.triedy - anglický jazyk a od 5.triedy sma mali 2 cudzie jazyky - nemecký a anglický
Zámer bol splnený.Vyučoval učiteľ AJ na dohodum a jedna učiteľka z 1.stupňa, ktorá študuje.
2. Informačné technológie
V predmete informatika ako aj na krúžkoch informatiky a neustálym nákupom nových softvare a počítačovej techniky ako interaktívnej technológie sa škola neustále snaží žiakom sprostredkovať najnovšie trendy a vyučovaním projektov na predmetoch aj v iných oblastiach ukazovať možnosti praktickej výuky na vyučovaní.
Zámer bol splnený
3. Výchova športovo- talentovanej mládeže - prostredníctvom Školského strediska záujmovej činnost vo volejbale
Ciel bol splnený- je to výchova talentov pre vyššie útvary talentovanej mládeže a škola sa umiestnila na Majstrovstvách Slovenska na 3.mieste v minivolejbale žiačok a jedna naša minuloročná žiačka je v súčasnosti v kadetskej reprezentácii Slovenska
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Škola dosahuje veľmi dobré výsledky najmä v športových súťažiach, ktoré boli popísané v predchádzajúcom bode.Je to najmä činnosťou školského strediska záujmovej činnosti vo volejbale dievčat, kde dosahujú pravidelne výborné výsledky na školských súťažiach a aj výchovou talentov pre vyššie centrá talentovanej mládeže v Senici a v Bratislave.Ale úspechy dosiahli pekné i chlapci.
V informatike škola napreduje tým, že má modernú techniku, ktorú žiaci využívajú na vyučovaní. Je to 16 PC v učebni,, otvorenie novej multimediálnej učebne aj na jazyky. Ďalej notebooky učiteľov, softvare na jednotlivé predmety.
Škola má dobrú spoluprácu s Obecným úradom i Rodičovskou Radou ako i radou školy. Obec nám poskytuje finančné prostriedky na činnosť MŠ, ŠJ a ŠKD z podielových daní a my naopak pomáhame obci tým, že naši žiaci sa zúčastňujú na kultúrnych podujatiach svojimi vystúpeniami.
Veľmi dobre sa javí i zavedenie dvoch cudzích jazykov na škole.Žiaci majú možnosť mať až 5 hodín AJ a NJ týždenne a AJ sa učí už od 1.triedy.
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
1. Slabšia účasť na predmetových olympiadach v okresných kolách
2. Spolupráca s rodičmi hlavne u problémových žiakov- účasť hlavne týchto rodičov na rodičovských združeniach
3. Zlepšiť kvalifikovanosť učiteľov v jednotlivých predmetoch, aby väčšina predmetov bola vyučovaná kvalifikovane.
4. Zlepšiť zapojenie všetkých učiteľov na poriadaní jednotlivých akcií .
5. Zapojiť učiteľov do systému vzdelávania , na školeniach treba ich aktívnu účasť,a by mohli vyučovať podľa nových trendov Modernej školy.
Uplatnenie žiakov
Všetci žiaci, ktorí končili dochádzku na našej škole sa dostali na stredné školy a odborné učilištia.
Gym 8.roč Gym 6.roč Gym 4.roč SOŠ SOU OU Iné Spolu
prihlásení 0 10 10 3 1
prijatí 0 10 10 3 1
% úspešnosti 0 100 100 100 100
Žiaci boli pripravovaní na prijímacie pohovory formou doučovanian z matematiky a Slovenského jazyka.
Škola dosiahla 100% uplatnenie žiakov v prijímaní na stredné školy a stredné odborné učilištia.
Škola má veľmi dobré podmienky na výchovu a vzdelávanie žiakov.Je zriadená počítačová učebňa s 15 PC, nová multimediálna a jazyková učebňa ,vybudované viacúčelové ihrisko, vybudované nové detské ihrisko pre ŠKD a MŠ,dobre vybavená telocvičňa s posilňovňou.
Škola má aj fyzikálno- chemickú učebňu, ktorá je však už dosť zastaralá a bude treba ju obnoviť. Na škole je aj učebňa hudobnej výchovy .
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Hasičský krúžok | 15 | 1 |
| Chemický krúžok | 12 | 1 |
| Krúžok spoločenských hier | 12 | 1 |
| Počítačový krúžok | 24 | 2 |
| Práca s počítačom | 12 | 1 |
| Zborový spev | 15 | 1 |
| Volejbalový krúžok | 15 | 1 |
| Športové hry chlapci | 15 | 1 |
Škola spolupracuje s rodičmi formou rodičovských združení, ktoré sa konajú 4 krát ročne.
S rodičovskou radou spolupracuje škola tak, že rodičovská rada pomáha s rodičovských príspevkov financovať 2 krát ročne balíčky pre žiakov a financovaní cestovného na plavecký výcvik, súťaže v rámci okresu,nákupom cien na karneval a na odmeny pre žiakov ku koncu školského roka.Rodičovská rada zasadá 4 krát ročne a riaditeľ školy podáva správy o výchovno - vyučovacích výsledoch.
Rada školy bola novozvolená pre 4 - ročné obdobie a mala by zasadať 4 krát ročne.Pomáha pri riešení problémov hlavne v spolupráci s Obecným zastupiteľstvom.
Základná škola s materskou školou Studienka poskytuje občanom a organizáciám využitie športového areálu na voľnočasové aktivity či už v telocvični alebo viacúčelovom ihrisku, deťom s rodičmi na novom detskom ihrisku za telocvičňou.
Škola, rodičia i obecný úrad dobre spolupracujú pri zabezpečovaní chodu školy po organizačnej i finančnej stránke.
Vypracoval: Stanislav Demetrovič
V Studienke, 20.10.2010
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa 23.11.2010
Vyjadrenie Rady školy:
Schválenie zriaďovateľom školy:
Powered by aSc EduPage