| Názov školy | Základná škola s materskou školou Studienka |
| Adresa školy | 908 75 Studienka 222 |
| Telefón | +421 034/7782162 |
| skola@zsstudienka.edu.sk | |
| WWW stránka | zsstudienka.edupage.org |
| Zriaďovateľ | Obec Studienka |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Stanislav Demetrovič | 034/7782162 | 0907782168 | skola@zsstudienka.edu.sk |
| ZRŠ | Milan Bayer | 034/7782162 | 0905326938 | skola@zsstudienka.edu.sk |
| ZRŠ | Irena Koporcová | 034/7782186 | skola@zsstudienka.edu.sk | |
| vedúca ŠJ | Viera Ofčarovičová | 034/7782186 | 0911782218 | skola@zsstudienka.edu.sk |
| vedúca vychovávateľka ŠJ | Ivana Pikálková | 034/7782186 | skola@zsstudienka.edu.sk |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | Martincová Ľubica | |
| pedagogickí zamestnanci | Slezáková Jozefa - ZŠ | |
| Koporcová Anna - MŠ | ||
| ostatní zamestnanci | Ofčarovičová Viera | |
| zástupcovia rodičov | Žilavá Martina - MŠ | |
| Kimlička Jaroslav - ZŠ | ||
| Drinková Adela - ZŠ | ||
| zástupca zriaďovateľa | Antálková Tatiana | |
| Polák Marián | ||
| Majzún Boris | ||
| iní | Duffeková Emília |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|---|---|---|
| Metodické združenie - 1.st. | Biksadská Oľga | ||
| PK spoločenskovedná a výchovných predmetov | Slezáková Jozefa | ||
| PK prírodovedná | Dobrovodská Emília | ||
| Koordinátor prevencie drogových závislostí | Písečná Katarína | ||
| Výchova k manželstvu a rodičovstvu | Čabrunová Mária | ||
| Výchovné poradenstvo | Soukupová Ľuboslava | ||
| Enviromentálna výchova | Dobrovodská Emília |
Počet žiakov školy: 150
Počet tried: 9
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 14 | 6 | 22 | 15 | 12 | 16 | 25 | 14 | 26 | 150 |
| z toho ŠVVP | 1 | 1 | 2 | |||||||
| z toho v ŠKD | 10 | 3 | 12 | 3 | 1 | 29 |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2007: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2007: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2008
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | 3 | 0 | 4 | 9 | 6 | 7 | 27 | |
| prijatí | 2 | 0 | 4 | 9 | 6 | 7 | 26 | |
| % úspešnosti | 66,66 | 0 | 100 | 100 | 100 | 100 | 96 |
| Trieda | CvM | CvSJ | D | Ev | F | Hv | Ch | M | Nv | NJ | Ov | Poč | Pv | P | Pv |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1 | ||||||||||||||
| II. | 2,75 | ||||||||||||||
| III. | 2,25 | 2,3 | 1,7 | ||||||||||||
| IV. | 2,33 | 2,6 | 1,87 | ||||||||||||
| V. | 2,42 | 2,75 | 2,58 | 2,25 | |||||||||||
| VI. | 2,63 | 2,31 | 2,75 | 2,75 | 2 | 2,31 | |||||||||
| VII. | 2,21 | 2,29 | 2,46 | 2,38 | 1,42 | 1,83 | |||||||||
| VIII. | 1,93 | 2,43 | 1,64 | 2,29 | 2,71 | 1,36 | 1,86 | ||||||||
| IX. | 2,23 | 2,38 | 2,5 | 2,5 | 2,35 | 2,04 | 2,27 |
| Trieda | Prv | SJ | Spr | Tech | Tv | V | Vv | Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1,21 | |||||||
| II. | 2 | 2 | 1 | |||||
| III. | 2 | 1,05 | 1,95 | |||||
| IV. | 2,47 | 1,2 | 1,67 | |||||
| V. | 2,67 | 1,08 | 2,08 | |||||
| VI. | 3,19 | 1,25 | 2,19 | |||||
| VII. | 2,63 | 1,08 | 2,21 | |||||
| VIII. | 2,64 | 1,07 | 2,14 | |||||
| IX. | 2,85 | 1,15 | 2,31 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I. | 14 | 14 | 0 | 0 |
| II. | 6 | 4 | 0 | 2 |
| III. | 22 | 19 | 1 | 2 |
| IV. | 15 | 14 | 1 | 0 |
| V. | 12 | 12 | 0 | 0 |
| VI. | 16 | 15 | 1 | 0 |
| VII. | 25 | 23 | 1 | 1 |
| VIII. | 14 | 13 | 1 | 0 |
| IX. | 26 | 26 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 14 | 728 | 728 | 0 | |||
| II. | 6 | 383 | 374 | 9 | |||
| III. | 22 | 1081 | 54,05 | 1066 | 53,30 | 15 | 0,75 |
| IV. | 15 | 1281 | 85,40 | 1279 | 85,27 | 2 | 0,13 |
| V. | 12 | 794 | 66,17 | 778 | 64,83 | 16 | 1,33 |
| VI. | 16 | 1069 | 66,81 | 1038 | 64,88 | 31 | 1,94 |
| VII. | 25 | 1729 | 72,04 | 1700 | 70,83 | 29 | 1,21 |
| VIII. | 14 | 1523 | 108,79 | 1500 | 107,14 | 23 | 1,64 |
| IX. | 26 | 2271 | 87,35 | 2181 | 83,88 | 90 | 3,46 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | 26 | 53,25% | |
| Monitor MAT | 26 | 43,26 % |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2007/2008 boli školou vypracované projekty:
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2007/2008, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Práca s počítačom | 0 | |
| Zborový spev | 0 |
Vypracoval: Stanislav Demetrovič
V Studienke, 12. marca 2009
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage